SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa (lokal, zyre, studio, banim etj) me qira ne Dragodan, perball Stadiumit Fadil Vokrri.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne Dragodan e cila mund te shfrytezohet si per banim, lokal, studio, zyre etj. ka 131m2 afer Rockuzines, perball stadiumit Fadil Vokrri, kati 3-te 2 lifta 24H, shkalle emergjente, nxemje ne pod dhe ka kete renditje:

-Dhome dite,
-3 dhoma tjera,
-Banjo,
-Wc,
-3 ballkona
-1shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »