SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lèshohet shtepia 300m2 me qera ne Aktash II
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '21
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lèshohet shtepia 300m2 me qera ne Aktash II, afer Kolegjit Iliria,
Shtepia eshte 2 kateshe me 4 hyrje te veçanta posedon 5Ari truall si dhe lokal,

çmimi i lokalit :600Euro

çmimi i shtepis:1200Euro

çmimi total:1800Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »