SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ZYRE ne Qender te Prishtine me qira
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '17
ID e produktit :
20019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne qender te Prishtines. Banesa gjindet perballe Hotelit Grand dhe mbi Metro, ne rrugen Garibaldi, kati i dyte, Ka nje pamje nga e djathta tek sheshi Zahir Pajaziti dhe nga e majta tek Pallati rinise. Shum e pershtatshme per vendosjen e reklamave. Banesa eshte 80 m/2 dhe ka tre dhoma.
Qmimi eshte 550 euro i negociushem.
----------------------------------------------------------------
Office space is located in Prishtina city centre in front of Grand Hotel above Metro sandwich bar, in Garibaldi street, second floor. It has a view towards Zahir Pajaziti square on the rgh and Youth centre on the left. Very convenient for placing advertisements. Space is 80 meter/square and consists three spaces.
Price is 550 euro per month slightly negotiable.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »