SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 60m2 ne shitje ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 60m2 ne shitje ne "Kalabri" ne kompleksi EXDC afer UBT-se
Banesa ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional, banesa ka leje ndertimi dhe e gatshme me bartje te menjehershme te noteri (ne objekt kane perfunduar edhe matjet teknike, posedon flete poseduese dhe mund te futet ne kreditim bankar), ka sistemin e ngrohjes qendrore nga qyteti, liftin funksional gjatë 24 orëve dhe e monitoruar brenda dhe jashtë hyrjes me kamera
Ndërtesa posedon edhe parking nëntokësor(cmim ekstra)
Banesa ka kete renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon ofrohet per shitje me mobilje
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »