SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Qender te Prishtines / Apartment for rent in the center of Prishtina
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
ID e produktit :
20020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne qender kati i trete. Gjindet ne rrugen kryesore perballe pallatit te rinise dhe stacionit policor, qender. Ne te njejten hyrje me branatoren "Te Hyrneti". Eshte hyrje shum e qete me gjithsej 6 familje ne te. Gjat oreve te nates hyrja kryesore mbyllet me qeles.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Nxemje qendrore me mundesi te shfrytezimit te nxemsave elektrik per te njejtit radiatore.
Banesa eshte ideale per nderkombetar apo nje qift lokal te cilet kerkojne standarde me te larta te higjienes.

Apartment for rent in Prishtina city center, third floor. Apartment is located in the main street facing the youth center and police station. It is a quiet entrance with only few families living in. During the night hours the main entrance is locked with key.
Apartment consists with one sleeping room and a sitting room with dining area and kitchen. It has city central heating and optional electrical heaters.
It is ideal for a person / couple looking for high standard quality.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »