SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Qafa, perball shkolles fill. “Meto Bajraktari”
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Qafa, rruga “Josip Rela” perball shkolles fillore Meto Bajraktari” ne katin e 3-te, me 65m2, me kushte moderne banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-Dhoma e fjetjes,
-shpajz dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »