SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Gasoniere me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
200202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Ulpiane te soliterat e mobiluar koplet

Banesa eshte e lire nga 1 Tetor.
Banesa posedon:

- Salloni dhe kuzhina
- Banjo dhe ballkon

\Agjensioni Unik
Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

zhu
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »