SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, Prishtine
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne lagjen Mati 1, banesa gjendet ne katin e 6-te, eshte ndertim i ri dhe ende e pa mobiluar, gjithesej ka 60m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 750euro per m2. ( 45,000 euro ).
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »