SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 94m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
200228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 94m2 me qira ne "Arberi" ne nje pozite mjaft te favorshme afer Sach Caffe
Ndodhet ne katin e dyte me ashensor funksional, ndersa ka ket renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Terrase

E favorshme komplet e mobiluar dhe e gatshme, ofrohet komplet me mobilje te reja dhe funksionale, depozit i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »