SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 60m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 60m2 me qira ne "Bregun e Diellit" afer furres Qerimi 2
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor funksional, ndersa eshte ndertim i ri dhe teresisht funksionale, posedon ngrohje qendrore nga Termokos
Ka kete strukture:
- Dhome ndeje me kuzhine e tryezari
- Dhome fjetje
- Banjo
- Terrase

E favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »