SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 93m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
200235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 93m2 me qira ne "Aktash" perballe salles 1 Tetori, ne nje pozit mjaft te favorshme dhe lokacion te pershtatshem
Banesa ndodhet ne katin e peste pa ashensor, ndersa ka ket renditje:
- Sallon me kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- Ballkon dhe shpajz
- Banjo dhe Wc
- Terrase
- Depozit i obliguar
- Ngrohje qendrore me rryme (kalldaj)

E favorshme per familjare me qendrim afatgjate
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »