SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
200238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Leshoj banes me qira mati 1 rruga Muharrem Fejza (Abdullah Presheva)-Banesa eshte e re dhe posedon:-Nje dhome gjumi- Dhome dite me kuzhine- Banjo, koridor, ballkon.-Siperfaqja : 55 m2.-Çmimi: 230 €- Tel/ 044101311-045560960-Agjensioni Premium-

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »