SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane te Fontana - 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
200257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Ulpiane te Fontana, banesa ka 80 m2 dhe gjenet ne katin e 1-re. Ka nxemje qendrore e termokos.

Leshohet edhe per studenta.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Dhome Dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »