SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 89m² për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
89m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në afërsi të rrugës B, është në katin e tretë (3) të banimit.

Hapësira prej 89m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo dhe ballkon.

Lokacioni: goo.gl/maps/7VU8xNrXJ2L2 

Çmimi: 250€

Kontakti:

+386 49 705 904

+383 44 690 769
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #bregudiellit #rruga_B
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »