SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në katin e 1-rë te Qafa
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
200283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në njërën nga lagjet më të mira të kryeqytetit,pikërisht tek Qafa.Banesa është pjesë e një ndërtimi të vjetër,tek banesat me tulla të verdha afër kafeve të vogla.Banesa është në katin e 1-rë dhe ka një siperfaqe 46m2 (netto),kurse hapësirë (brutto) i ka 62m2,pasi që është e zgjeruar pas disa punimeve që janë bërë.Banesa është e renovuar dhe po ashtu ka edhe ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi),dhe ka këtë renditje :

Dhoma e Dites me Kuzhinë
Dy Dhoma Gjumi
Një Banjo

Çmimi : 95000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »