SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
200289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa(Penthouse)me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje : Parku i qytetit(afër Sllovenia Sport),kati:I shtatë(VII),sipërfaqja:73m2(banim).
Banesa podeson:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,dy banjo dhe terasa:107m2.
Çmimi : Me marrëveshje
Tel : 044 300 089
Tel : 044 260 024
info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »