SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin tre katëshe(350m2 siperfaqe) me katër Ari oborr me qera në lagjen Kalabria(Emshir)
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
200294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin tre katëshe(350m2 siperfaqe) me katër Ari oborr me qera në lagjen Kalabria(Emshir)
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Dy Sallona
*Kuzhinë
*Shtatë dhoma gjumi
*Dy banjo
*Ballkona
*Shpajz

Shtëpia është e pershtatshme per banim mirpo edhe per ndonjë afarizem (kopsht per fëmij ose ndonjë gjë tjeter)

Cmimi 500 euro
Code 10258
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »