SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
200305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Bardha .
Banesa ndodhet ne nje pozite te favorshme banimi dhe ka kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo


Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »