SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 33m2 me qira ne lagjen Tophane !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
200314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa(garsoniere( 33m2 me qira ne lagjen Tophane afer shkolles fillore Meto Bajraktari.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (posedon ashensor funksional) eshte e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme per nje banese.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »