SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira moderne Tophane/afer Qafes
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
200329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa esht e lire prej 25 Shtatori

Leshohet banesa 90m2 moderne Tophane afer Qafes , banesa eshte e re e kompletuar me te gjitha te reja, Vetem per afatgjat dhe serioz banesa posedon


2 dhoma gjumi
1 kuzhin
1 sallon
1 banjo
Ballkon
Camera security 24


direkt prej pronari
+38344382343
Informata rreth publikuesit
Dior
Prishtinë
044824278
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »