SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Top Hane te hekurudha - 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Tophane te hekurudha. Banesa ka 90m2, gjendet ne katin e 6-te. Banesa eshte e mobiluar me mobile moderne dhe e pa banuar me heret.

Posedon:

Sallon dhe kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 300 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »