SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne rrugen C, Prishtine
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira, banesa gjendet afer Maxit 24h ne rrugen C, banesa gjendet ne katin e 6, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim. Gjithesej ka 65m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo
- Ballkon
Cmimi 210euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »