SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
200352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore.
Banesa ndodhet ne nje lokacion shume te frekuentuar nga qytetaret dhe leshohet me qira vetem per afarizem si: zyre, ordinanc dhe veprimtari te tjera.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Dy ballkona

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »