SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me qira per Studenta Ulpiane
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne lagjen ULPIANA eshte e pershtatshme per studenta ,
Banesa eshte kat shtepie dhe eshte e mobiluar
Banesa ka keto renditje

- 2 dhoma gjumi
- Kuzhine
-banjo

Agjensioni UNIQUE, Prishtinë.... Iuu

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »