SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira

Banesa ka 3 dhoma dhe eshte e mobiluar.

Adresa: Lagja e Universitetit, Te Fakulteti Teknik (Afer Route 66)-Prishtine.

Tel: 049 300 431

Banesa eshte e lire prej dates 10.09.2019
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
049-300-431
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »