SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira ne lagjen arberi (dragodan) ne mes five star fitness dhe sach caffe
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
200383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne lagjen arberi (dragodan) ne mes five star fitness dhe sach caffe kati i dyte.
Posedon:
>Sallon
>Kuzhine
>Dy dhoma gjumi
>Banjo
>Korridor
>Ballkon
Cmimi 400 euro
Kodi A0039

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »