SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 60m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 60m2 me qira ne "Ulpiane" ne rrugen "Muje Krasniqi" ne renditjen e banesave afer restorant Simfonise
Zyra ndodhet ne perdhese e favorshme per shume veprimtari te ndryshme, eshte e renovuar teresisht
Ka pamje para dhe mbrapa rruges duke mundesuar qasje te lehte dhe te pershtatshme per zhvillim veprimtarie
Posedon nje njesi hapese (pritese), njesi tjeter me te vogel, kuzhine, korridor, banjo dhe dy ballkona
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »