SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 65m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 65m2 me qira ne "Ulpiane" ne rreshtimin e Restorant Simfonia, ne nje pozite mjaft te favorshme
Zyra ndodhet ne katin perdhese ndersa eshte e renovuar teresisht se fundi, po ashtu edhe hyrja eshte duke marr pamje te re
Posedon hapesire te madhe pritese te ndare ne dy pjese me mur, hapesire tjeter me te vogel pune, banjo dhe dy terrasa me mundesi te mira per promotim
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »