SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 76m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
200395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 76m2 me qira ne lagjen "Mati 1" saktesisht tek banesat e Standard
Banesa ndodhet ne katin e dyte me ashensor funksional, ndersa eshte e mobiluar dhe rregulluar ne ate forme qe ofron komforditetin e kerkuar nga ju
Posedon kete strukture:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje (njera e femijeve)
- Banjo
- Terrase
- Depo
E favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »