SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Dardani afër Bill Klintonit dhe ka 56.70m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 60m2. Gjithashtu pasi qe banesa ndodhet në katin e 10-të (kati më i lartë), ofrohet mundësia e ndërtimit në kulm nga pronari (blerësi) në madhësi prej 60m2.
Banesa është tërësisht e renovuar duke përfshirë instalimin e ri të rrymës, ujit dhe ngrohjes.
Gjithashtu posedon rezervuar uji 500L dhe dera e baneses është e blinduar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

Çmimi i banesës me mobilje është 84000€.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »