SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Dillit te banesat e Bardha
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Breg te Dillit te banesat e bardha te stacioni i autobusave numer 4 afer shkolles fillore Ilirija. Banesa eshte ne katin e 2, eshte e rinovuar dhe mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– 1 dhom te gjumit,
– Kuzhinen,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »