SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Ulpianë afer Lesnes
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesë me qira në Ulpianë te A3, hyrja 3, në katin e 3-te, me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë renditje:

-Dhomë e ditës me kuzhinë,
-dhomë e fjetjes,
-korridor dhe
-banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »