SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te bashksia e tret lokale
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
200428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te bashksia e tret lokale
Banesa ka një siperfaqe prej 100m2 dhe është komplet e mobiluar
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Dy banjo
*Shpajz
*Dy Ballkona
*Nxemje qendrore
Gjendet ne katin e Katërt posedon lift, pamjen e ka nga parku

Cmimi 350 euro
Code 10260
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »