SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera afer Albi Mall perball Fakulltetit te Mjeksis Rezonanca 60m2
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera afer Albi Mall perball Fakulltetit te Mjeksis Rezonanca 60m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Garazhd
*Nxemje qendrore
Cmimi 200 euro
Code 10261
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »