SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne B.Diellit, tek Kompleksi Famisi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
200431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Bregun e Diellit tek kompleksi Famisi i cili konsiderohet si vend i qete dhe i pershtatshem per banim, banesa eshte ne katin e 2 e cila ka metrazh prej 95m2 ne kuader te ketij metrazhit eshte kjo renditje:

Dhome dite me kuzhine
2 dhoma te gjumit
Koridor
Banjo
Wc

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »