SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në lagjen Bregu i Diellit (ndërtesat ngjyrë hiri)
Çmimi :
€71,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në lagjen Bregu i Diellit (ndërtesat ngjyrë hiri)
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër Xhambazve, ka gjithsej 57m2 në dokumenta (në fletë poseduese) ndërsa faktike rreth 77m2. Banesa është gjysëm e mobiluar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë me tryezari;
1 Banjo;
2 Ballkona;
1 Shpajz;

ID: T10268

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »