SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
200439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Kalabria, banesa eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 115m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo + Wc
- 2 ballkona

Cmimi 300euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »