SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 320m2 me 10 ari truall në shitje në lagjen Qëndresa
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
200440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 320m2 me 10 ari truall në shitje në lagjen Qëndresa
Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, lagje kjo që gjendet mbrapa BAU Market. Shtëpia është e punuar në mbikqyrje nga inxhinieri I diplomuar dhe ka të investuar material kualitativ. Shtëpia shitet me Mobilje, ka ngrohje qëndrore me Gas dhe rrymë si dhe ka panele solare të cilat shfrytëzohen për ngrohjen e ujit.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo
1 Garazhë
1 Hapësirë për kalda dhe bojler

- Kati i I-rë:
3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)
3 Ballkona
1 Koridor

ID: T20090

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »