SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 86m2 me qira ne Lagjen Arberia !DELTA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
200444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 86m me qira 2 ne Lagjen Arberia afer Stacionit te Trenit me pamje nga qyteti
Banesa ndodhet ne katin e II , posedon Ashensorin , ndersa ka kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Koridor
-Terase
Eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim, e favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »