SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË komode në Bregun e Diellit, Prishtinë
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA komode në Bregun e Diellit afër Banesave të Hinta, Rr. Vëllezërit Gërvalla. Kati i 3-të. Sipërfaqja: (55.54m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor

- Kuzhinë dhe Tryezari ndaras

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Shpajz

- Ballkon

BANESA është e renovuar, dhe e mobiluar komplet, posedon ngrohje qëndrore me Termokos, hyrje e siguruar me kartelë, interfon, mirëmbajtje, pamje - ndriçim të mirë, hapësirë të mjaftueshme parkingu, gjelbërimi, këndi i lodrave për fëmijë.

- Çmimi 60000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »