SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira tek Shtepia e Pleqve !DELTA
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira tek ''Shtepia e Pleqve ''
Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
-Dhome dite me Kuzhine
-Dhome gjumi
-Koridor
-Banjo
Vlen te ceket se ne cmim perfshihen shpenzimet e ujit dhe mbeturinave
Banesa eshte e favorshme per cift apo studente femra
Depositi i Obliguar

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »