SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qera ne kuader te baneses per studente (F)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
20045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shpija me qera ne kuader te baneses

Leshohen 3 kate te shtepis me qera:
Kati i I-të ka nje dhomë gjumi,sallon me kuzhinë dhe banjo
Kati i II-të ka nje dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon
Kati i III-të po ashtu ka një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë dhe ballkon.
Shtepija posedon uj 24h
Cmimi per katin e I-të është 200 Euro
Cmimi per katin e III-të është 200 Euro
Cmimi per katin e III-të është 200 Euro
Te gjitha shpenzimet perfshihen ne cmim


Për informata të tjera mundë të na kontaktoni për mes telefonit: Tel: 044/100-602 Tel: 044/998-551 Tel: 044/524-163 Tel: 049/155-530 E-mail: fisnikmalushaj@virtyti.com Web: www.virtyti.com  Agjenciioni Virtyti ne Prishtinë Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtine
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Te furra Rekord (afer parkut te qytetit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »