SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Objekt Afarist 520m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Madhësia :
520 m²
ID e produktit :
200470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Objekt Afarist 520m2 me qira ne "Tophane" ne nje pozite mjaft te favorshme
Objekti eshte i ndare ne disa njesi me knauf dhe xhama, posedon dy kate me ndarje zyre
Hapesirat e ndata kati perdhese me 260m2 ndersa kati pare 260m2 tjera ne total per zhvillim veprimtarie ka 520m2
Posedon kamera dhe sistem sigurie perqark objektit per te ju ofruar juve dhe punetoreve sigurine dhe komoditetin e duhur
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »