SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne lagjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
200477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne lagjen Dardania afer Viva Fresh Store.
Banesa ndodhet ne katin e I-re me nje pozite shume te favorshme banimi dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy Banjo
-Dy Ballkona
Banesa eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme si: Kondicioner, makine per larjen dhe tharjen e rrobave, po ashtu ngrohja eshte me Termokos.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »