SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 84m2 me qira ne lagjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
200480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 84m2 me qira ne lagjen Kalabria te kompleksi Prishtina Stars i cili njekohesisht eshte njeri prej komplekseve me te kompletuara dhe me kualitative me park, pishine, siguri me kamera 24h dhe parkim nentoksor.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »