SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj Rr.Riza Goga)474/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
200484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Rr.Riza Goga (Ne Zonen e Pare te Qytetit):

Banesat perfundojne per 24 muaj.

Banesat jane me m2 te ndryshme dhe kate te ndryshme.

Banesat Kane:

*Ndertim me norma dhe standarde europiane.

*Arkitekture Moderne,Hapesir te Gjelbert,Kend te Lojrav per Femije,Parking,Ndriqim Publik,Siguri nen vezhgim te kamerav 24h,2 Ashensor.

*Orientimi Banesav jug,lindje,perendim.

*50% e parceles hapesir e shfrytezueshme per banore.

Banesat Fillojne nga:63 m2,85.6 m2,88.6 m2,93.30 m2,94.3 m2,94.5 m2,99.8 m2,114.30 m2 etj....
(Kemi dhe Pent House)

Banesat kane lejen e ndertimit deri ne katin e fundit.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni  Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »