SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qera (300m2), MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj shtëpinë me qera me madhësi prej 300 m2 në 6 ari e 71 m2, e përshtatshme për banim apo veprimtari të tjera si qerdhe apo çfarëdo lloj biznesi.
Lokacioni është në Lagjen e Spitalit, Rr. “Muharrem Fejza” afër shkollës Paravsia.
Shtëpia ka këtë renditje: Kati përdhesë ka 60m2 për banim me hyrje të veçantë dhe 40m2 garazhë me nxemje qendrore.
Kati i parë ka Sallon, kuzhinë, tryezari, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon të madhë.
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkone.
Po ashtu ka edhe një lokal prej 40 m2.
Oborri eshte i madh dhe i shfrytezueshem, po ashtu parking te mjaftushem.
Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin +38344140625
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
+38344140625
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »