SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1 - Rruga C
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese me qira ne lagjen Mati 1 - Rruga Cne kompleksin Hyjnesha te Kawa Group. Banesa eshte 137m2 e pamobiluar dhe me garazhe nentoksore.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- 2 Terasa
- Depo
- Korridor
Qmimi 500€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »