SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen Ulpiana, e pershtatshme per studenta-e
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa dy dhomshe ne Ulpiana, prapa AAK-s. Eshte e renovuar dhe e mobiluar dhe ka nxemje qendrore. Ndodhet afer tregut te Ulpianës dhe Postës. Akomodon 6 studenta. Nga 3 studenta ne dhome.

Banesa posedon

- Kuzhine me dhome dite
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. ☎📞 045 539 511/ 045 677 134
Viber: ☎📞 +38345539511/ +38345677134.
Nau
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »