SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Santea-Dardani.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira te Santea-Dardani. mrapa Bill Clintonit, mbi Kurriz, hyrja 3 kati 10 (ka lift) me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2 dhoma gjumi,
-banjo,
-toalet,
-shpajz dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »